Wymiana opon i kół

Fachowcy w naszym serwisie, za pomocą nowoczesnego sprzętu, szybko i bezproblemowo zmienią opony i koła w Twoim samochodzie, w tym także niskoprofilowe.


Prawidłowo przeprowadzony montaż opon to bardzo ważny proces, ponieważ wpływa na bezpieczeństwo kierowcy oraz na bezawaryjne użytkowanie opony, dzięki czemu opona mniej się zdziera i dłużej służy kierowcy.

W serwisie sprawdzany jest też ogólny stan opon oraz głębokości bieżnika. Ponadto przed założeniem felg wszystkie piasty kół są dokładnie czyszczone i pokrywane ochronną miedzią w sprayu, dzięki czemu unikniemy zapieczenia. Fachowcy sprawdzają również stan śrub mocujących koła.

To tylko niektóre czynności, z których składa się wymiana opon. Cena usługi obejmuje zatem cały złożony proces.

Dodatkowo możemy Państwu wymienione już opony napompować azotem. Azot:

  • zwiększa żywotność opony;
  • znacznie wydłuża czas stałego ciśnienia w oponie przez co wydłuża się czas żywotności opony;
  • nie wchodzi w reakcje chemiczne z metalami, w wyniku czego znacznie spada ryzyko korozji i utleniania się felg w samochodzie.


Opony Zaj

Firma Opony Zaj powstała w roku 2003. Od tego czasu oferujemy naszym Klientom pełny zakres fachowej, kompleksowej obsługi z obszaru wulkanizacji. Zawsze staramy się zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Oferujemy: wymianę opon/kół(w tym niskoprofilowych), wyważanie kół(w tym nieprzelotowych i motocyklowych), sezonową przechowalnię opon/kół, prostowanie i renowację felg, sprzedaż opon.

Kontakt
(0048) 692 21 50 21

Koszalin ul. Gnieźnieńska 32c