Sezonowa przechowywalnia opon i kół

Nasza firma dysponuje odpowiednim miejscem do sezonowego przechowywania opon. Opony przechowujemy w przystosowanych do tego celu regałach.


Nie wszyscy użytkownicy samochodu zdają sobie sprawę, że o opony należy szczególnie dbać również w trakcie ich przechowywania czy składowania.

Składowanie opon w niewłaściwych warunkach powoduje wietrzenie i pękanie gumy, a także ich odkształcanie się, czyli znacząco skraca ich żywotność. Aby zahamować postęp zmian starzeniowych opon, należy przechowywać je w miejscu czystym, chłodnym, zacienionym i suchym, z daleka od ostrych przedmiotów, chemikaliów oraz przedmiotów iskrzących. Tym, którzy nie mają takiej możliwości składowania opon, oferujemy usługę sezonowego przechowania opon.

Powierzone nam opony są składowane w profesjonalnym magazynie, w warunkach zgodnych z wymogami technicznymi i zaleceniami producentów opon, dzięki czemu zachowują swe właściwości przez cały okres składowania.


Opony Zaj

Firma Opony Zaj powstała w roku 2003. Od tego czasu oferujemy naszym Klientom pełny zakres fachowej, kompleksowej obsługi z obszaru wulkanizacji. Zawsze staramy się zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Oferujemy: wymianę opon/kół(w tym niskoprofilowych), wyważanie kół(w tym nieprzelotowych i motocyklowych), sezonową przechowalnię opon/kół, prostowanie i renowację felg, sprzedaż opon.

Kontakt
(0048) 692 21 50 21

Koszalin ul. Gnieźnieńska 32c