Naprawa wszystkich typów opon

Opony naszego auta są szczególnie narażone na uszkodzenia ze względu na zły stan nawierzchni czy też wysokie krawężniki.


Naprawa opony staje się konieczna w przypadku jej przebicia, rozcięcia lub uszkodzenia. Istnieje kilka metod naprawy uszkodzonej opony. Ich zastosowanie uzależnione jest od rodzaju przebicia, miejsca gdzie znajduje się uszkodzenie i wybranej metody naprawy.

Opony powinny być naprawiane wyłącznie przez wyszkolonych fachowców. Proces naprawy obejmuje zdjęcie jej z koła w celu dokładnego przeglądu i znalezienia miejsca uszkodzenia oraz załatanie dziur, które się do tego nadają.

Prawidłowo wykonana naprawa daje gwarancję sprawności i szczelności opony.


Opony Zaj

Firma Opony Zaj powstała w roku 2003. Od tego czasu oferujemy naszym Klientom pełny zakres fachowej, kompleksowej obsługi z obszaru wulkanizacji. Zawsze staramy się zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Oferujemy: wymianę opon/kół(w tym niskoprofilowych), wyważanie kół(w tym nieprzelotowych i motocyklowych), sezonową przechowalnię opon/kół, prostowanie i renowację felg, sprzedaż opon.

Kontakt
(0048) 692 21 50 21

Koszalin ul. Gnieźnieńska 32c